Jak jsme dojely s bandaskou až do Montenegra - aneb v nadpisu hrubka není ;-)

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

jiricek. (1) napsal 05.01.2023 v 20:30

Teda ženský smekám, jen jsem to videl, ty cesty a vedvou to jste machři, mě vstávali chlupi na těle, mám teda nového stromka, a chystame se tam ve dvou z Chebu, zhruba tu trasu co vy,, tak jsem zvědav jak to dopadne, krásnej článek i fotky, i video, mi pak ještě chceme do Italie,
Zdravim a mějte se,, hodně štěsti a kolama dolu,, zdravim, J Straka

Vennom (7) napsal 23.11.2019 v 18:37

Pri planovani podobne cesty na pristi rok se zenou, jsem nasel vas clanek....jste faaakt dobry a je to uplne super napsane! Dekuji za hezke pocteni a hezke videjko! Musim se juknout, jesli mate cestopis i z dalsich vyletu! Hodne stastnych kilometru koleckama dolu!!!

PapáPepé (1) napsal 05.02.2017 v 18:07

Uups, až teď jsem si všiml, kdy byl cestopis napsaný. Takže už jsme možná v Rumunsku byly a možná i na Stromkovi??

PapáPepé (1) napsal 05.02.2017 v 17:57

Zdravím Holky Dobrodrůžky a smekám před vašim výkonem. Obzvlášť ten poslední den - to je opravdu nářez. Perfektně (a taky bezchybně) napsáno. Vídejko samo taky very gůt. Letos se s kluky chystáme taky tím směrem, takže dík za podrobný popis a zároveň inspiraci. My byli loni (2016) poprvé v Rumunsku a jsme nadšeni. Takže letos opět Balkán. Zhruba za týden by měl na Motorkářích vyjít náš cestopis z loňského výletu do Rumunska, tak z něj třeba taky něco načerpáte.
Holky, mějte se fajně a přeji vám spoustu krásných kilometrů.
P.S.: Stromek je výborná volba - mám jej pátou sezonu a maximální spokojenost a taky nuda. Furt by jenom jezdil a nic mi nenechá opravovat ;o)

vkrejci (1) napsal 27.04.2015 v 18:14+1

Super článek a inspirace, dík

sidar (1) napsal 18.04.2015 v 00:25

Jste kočeny šikovný a pohoda z článku přímo čiší. Krásně se to četlo a video taky skvělý Těším se na další vtipně sepsané zážitky ať už na bandasce nebo stromkovi. Co dodat? Díky za inspirativní počtení a hodně veselých kilometrů kamkoliv, ale spolu

Dobi (-2) napsal 18.04.2015 v 00:23-2

ahoj holky ,jste připravený to se cenní! slohová práce pro některé čitatele prošla.
Cesta se mě nechtěla číst ,zažívám hodně těchto situací.Video bych zkrátila,ale je to můj pocit. Jen si cením že jsou holky na cestách a já jim přeju,protože motorkáři chlapi vymírají a tak je nahrazujeme my motorkářky!
pa pokračujte když máte úspěch a diváky...

maman (4) napsal 08.04.2015 v 17:58+2

Holky, velkej obdiv. Četl jsem to jedním dechem a podruhé, když jsem si do mapy maloval, kudy jste jely. Proto i chválím popis trasy a jak poutavě a zábavně to bylo popsáno. Video taky super.

Lenica (13) napsal 06.04.2015 v 00:58+2

Všem moc děkujeme, že si našli chvilku a "jeli s námi" ...

Tuji (29) napsal 04.04.2015 v 07:44

Fakt jste super baby a je dobře, že se mate navzájem!!! Byl jsem na Balkáně v 2013 v červnu a bylo to naprosto super vč koupání v moři. Letos plánuju Rumunsko, ale stejne se vrátím jednou i do Montenegra! Přeju Vám holky pěknou sezónu!

Krupka1 (4) napsal 03.04.2015 v 14:29

No devcata. Nezbyva mi pred Vami nic jineho nez smeknout a udelit Vam velkou pochvalu. Klobouk dolu pred Vami jak jste to daly. Super cteni Vasich zazitku. Letos i ja VZHURU NA BALKAN. Diky za cteni a ujisteni, ze i na Balkane jsou prijemni a mili lide. Uz se na ne tesim. Diky za 1* a

Wildaja (44) napsal 03.04.2015 v 12:50

Teda holčiny , paráda . Kde je vůle, tam je cíl . Přeji Vám letos stejně vydařené cestování jako loni . Ať poznáte další kus světa bez nehod
a s humorem vám blízkým . Krásně napsané a i můj chlap, jak nerad čte ... přelouskal to celé a s úsměvem. Držíme vám pěsti .

filipes (0) napsal 02.04.2015 v 12:16

no parádně jste si to užili . Výborně napsaný cestopis a jako třešnička na dortu už je pak to video

Bubenda (0) napsal 01.04.2015 v 15:51

Dvě "hustý" motorkářky máte můj obdiv,pěkné videjko a krásně popsaný cestopis četl jsem to jední dechem

Lenica (13) napsal 31.03.2015 v 22:25

Děkujem všem za ohlasy , až se vrátí Kachňa z Francie z lyžovačky, sedne si na zadek , když to tady bude číst ... video je výhradně její parketa

Rojer (1) napsal 31.03.2015 v 21:14

Dámy, skvěle napsaný cestopis a video podkreslené fajnym songem je opravdu třešinka na dortu motorkářek.

V4 (-4) napsal 31.03.2015 v 17:59

Super, super a zase super. A nejvíc se mně líbilo to videjko. Když to má někdo na přilbě, tak se to furt třepe, na nádrži člověk vidí jen tacho a otáčkoměr. Todle byl dokonalý pohled na krásnou vyjížďku.

Košo (43) napsal 31.03.2015 v 10:41

Ahojky holky jste SKVĚLÉ!!! Super a moc Vám fandím. Taky jste to hezky popsali. Jezdíme s přítelkyní, má svoji Yamahu a je to hezká inspirace. Jen tak dál.
Hezký den.
Pavel

Opl (59) napsal 31.03.2015 v 08:16+1

Příjemné čtení u ranního kafe

Lenica (13) napsal 30.03.2015 v 20:10+2

Pernikář ... dík .. no my na tom GG taky byly, jen jsme to pak malinko "natáhly" až do Arraby a tam pojezdily nějaké ty dolomitovské zatáčky.
Při cestě tam nám za jízdy vzplála boční brašňa u Olmika na dálnici. Dost husté ... Zachránilo se z ní jen ohořelé Bandit .ičo triko (na památku) . V Olympii se koupily nové ďurkované botasky, otočilo se to z5 do Rožnova. Ráno Kachňa vyleštila filcem totálně zaprasený výfuk. Zabalily jsme se na 6 dní jen do zadního kufra a tankvaku a na druhý den se jelo nanovo ... ... no, přiznávám jsme fakt trhlé
Ale Balkán je

Pernikář (-16) napsal 30.03.2015 v 19:14

Cestopis o Balkáně nebude nikdy nudný ,narozdíl o nalinkované cestě o hovně zvané Gloccsskoforně(nebo jak se ta nuda za barákem jmenuje) ...děvčata smekám

Lenica (13) napsal 30.03.2015 v 18:33

Děkujem a všem přejem fajn lerošní sezónu a super zážitky na dvou kolech a samo kolečkama jen dolů

Galil ...
To si piš ... jsme hold malinko praštěné , ale nás to baví

31081 (666) napsal 30.03.2015 v 10:21

super

Galil (70) napsal 30.03.2015 v 08:30+1

Teda dámy, vy jste dobrý ranařky . Pěkný počtení, držím palce, ať se vám na cestách daří

Clint. (76) napsal 29.03.2015 v 23:02

jste fakt dobrý holky přeji mnoho štěstí do příštích km

Lenica (13) napsal 29.03.2015 v 18:17+1

Jsem fakt ráda, že se ta naše cesta líbí ; díky za to, že jste si našli/ly chvilku a přečetli/ly jste to moje "poděkování" Kachně .
Sranda a vtípky ... joooo to k nám patří

Virgl ... užij si Rumunsko, pak z Tebe budem tahat rozumy

Virgl (8) napsal 29.03.2015 v 17:53

Hezky napsané holky, v Bosně jsem byl několikrát a určitě se tam ještě vrátím, opravdu to stojí zato .
Ani jsem nevěd, že tady v rožnově jsou takový cestovatelky , letos jedu to Rumusko co chcete dát příští rok tak snad to bude aspoň jako balkán.
Jinak fotky i video paráda. Jen tak dál.

liň (9) napsal 29.03.2015 v 12:17

Teda holky , skvěle napsaný cestopis .Já to přečetl jedním dechem a video taky parádní .Tohle si budu pročítat za dlouhých zimních večerů . Díky.

Mann (1514) napsal 29.03.2015 v 10:26

Klobouk dolů děvčata Nechybí Vám vtip ani odvaha Velmi inspirativní