Bosna a Hercegovina aneb osamělý jezdec jede západním Balkánem - 2015

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Virgl (8) napsal 20.09.2015 v 22:09

čau chlape, tak vidím, že máš z BiH spoustu stejných fotek jako já , jinak dobře napsané s dobrým infem, byl jsem v BiH několikrát a dokonce i v tom kempu v Jajcích byl tenkrát čerstvě otevřenej a byl jsem tam uplně sám , ještě nikdy jsem neměl pro sebe celou hospodu i s číšníkem
Příští rok jedu zase

Lenica (13) napsal 19.09.2015 v 09:31

díky za fajn cestopis a připomenutí míst, které jsme projely v loni i letos .
Příští rok dej k Bosně ještě Černou Horu a Albošku. Všude super ceny, skvělí lidé, budeš nadšený, tak jako jsme byly my s dcerunkou. Pokud bys chtěl pár tipů co projet, kde přespat, klidně se ozvi.

FlashGordon (0) napsal 18.09.2015 v 08:00

Výhledově plánuji Černou horu - Durmitor a to přes Bosnu, takže tvůj cestopis ještě využiji při plánování s kempy atd. díky.

31081 (666) napsal 17.09.2015 v 13:51+1

Pěkně napsáno

ghrohe (3) napsal 16.09.2015 v 18:45

pěkné-letos jsem to jel i s batúžkem a nemohl jsem si to vynachválit včetně kempů,jak v Jajce,tak i v Mostaru i vodopády Kravica byly supr.Takže příští rok tam jedu znovu,ale do Chorvat nejedu ,ale protáhnu to Černou horou a Alboškou a zpět opět přez BiH.Protože jak píšeš,krásná krajina, ceny supr,málo lidí,vstřícní lidi,perfektní kempy

vendamik (1) napsal 16.09.2015 v 14:34

Pěkný cestopis, letos jsem projel trošku podobnou trasu a určitě se do Bosny chci ještě vrátit. Při cestě zpět jsme projeli celou magistrálu, ale jelikož to bylo na přelomu května a června tak jsme si to neskutečně užili. Třeba i několik km jsi nepotkal auto takže jsme se mohli kochat nádhernými výhledy na Jadran. V sezonu bych to nejel.

dvenohy (1) napsal 16.09.2015 v 10:44

namiesto jajce chod radsej sem...

//nationalpark-una.ba/eng/index.php - je tam paradny vodopad a cca 25km sotoliny.

Shark660 (8) napsal 16.09.2015 v 09:34

Komorerth: Tábořili jsme v Jajce ve stejném kempu a pak ještě v malém kempu před Mostarem a oboje paráda. Ten před Mostarem měla taková starší paní, uvítala nás, vybavená kuchyňka, nové sprchy a wc, čisté, prostě to co hodně častno v Chorvatsku není a o kempech u nás ani nemluvě a za 2 osoby, moto a stan chtěla 10E... Paráda.

Komorerth (60) napsal 16.09.2015 v 08:36

krasne popisane.. my sme sli autom v 2013 Bosnou opacnym smerom.. ale uprimne - kempovania v Bosne sme sa trochu obavali, takze hotely. Ale vidiet na cestopise, ze obavy boli zbytocne.. perfektne si to napisal, vela praktickych informacii a pekne fotky

Shark660 (8) napsal 16.09.2015 v 06:24

Paráda, připoměl jsem si předloňskou dovolenou. Bosnu jsem projel stejně, akorát že od jihu. Chlape, velká škoda, že jsi nenavštívil vodopády Kravice nebo jeskyni Blagaj, měl jsi to po cestě. Tak až pojedeš příště, určitě na ně nezapomeň, stojí to za to.