VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

tazmanskyčert (8) napsal 09.10.2016 v 07:49

Ahoj, super trip, psali jsme si spolu před cestou Vojto ohledně karnetu do Iránu atd. Ten Dagestán mně zajímá, takže budu čekat na článek. Já letos " jen Irán " , zážitky podobné jako vy. Zajímalo by mně víc ohledně těch trablů s nevydáním víz do Turkmenistánu, jestli víte proč atd. Držím palce

Bohunka (13) napsal 08.10.2016 v 22:04

Moc ráda si čtu Vaše články na pokračování, sleduji Vás na mapě a držím pěsti! Na tak daleký východ se nevydám, o to víc se těším na Vaše zážitky

Radek2107 (53) napsal 07.10.2016 v 20:14

Vždy se těším na pokračování Vašeho příběhu. Jen jsem chvilu přemýšlel, co to je Makhachkala, než mi došlo, že to bude Machačkala. Ty anglické přepisy jsou pro slovanské jazyky strašné...

crxjet (258) napsal 05.10.2016 v 16:57

pořád nádhera, držím pěsti do dalším kilometrů

Raisto01 (90) napsal 04.10.2016 v 13:14

Parádně si to užíváte. Arménie je škoda, nádherná země, poplatky nejsou nijak tragické, hory dokonalé, ale nedá se zvládnout všechno. Super, zavidím Vám to

Miner (1) napsal 04.10.2016 v 00:22

Zase skvele poctenicko,nadale drzim palce a tesim se na dalsi clanek

martycaesar (0) napsal 03.10.2016 v 11:49

Takovéhle články opravdu stojí za přečtení.
Pokaždé je to stejné a přeci jiné - paráda.
...musím přestat dělat poseroutku a taky se vydat konečně na východ, tak mi napište ještě pár článků a tradááá jeduuu

lafor (21) napsal 02.10.2016 v 06:50+1

Panove diky moc za prijemne komentare! Jsme radi,ze nas sledujete a i kdyz se s vetsinou z Vas nezname osobne, vzdy nam tyto reakce dodaji energii a zvednou pripadne naladu. Dalsi clanky uz jsou napsane nebo se pripravuji. Nejde to ale tak hladce, stoji to hodne usili a casu a ne vzdy se nam chce po vecerech psat

majky72 (131) napsal 02.10.2016 v 00:07

Ako vždy zasa som si super počital a tešim sa na daľšie dobrodružstva hlavne tie prijemne

crazy_doctor (8) napsal 01.10.2016 v 12:04+1

No já se lekl, že se něco stalo. Každý den sleduju trasu pohybu, kde se zrovna nacházíte. Na každej článek se moc těším. Prostě paráda.
Jak řekl pan Hrušinský: Přírodo, přírodo. Kam chodíš na ty nápady.
Ty scenérie jsou vzkutku překrásné. Hodně štěstí

Finč (89) napsal 01.10.2016 v 10:39+2

Já se z vás poseru. To je nádhera

stefan-vtx (4) napsal 01.10.2016 v 10:27

super zážitek a dobře napsané.

jaro27 (78) napsal 01.10.2016 v 08:51

Použiť na tých debilov fotoaparát bol dobrý nápad...
Inak, ak tam nechodí veľa turistov, tak ste pre nich tiež tak trocha neznámy, nečitateľný..., nevedia, čo od vás čakať. Takže hlavne je im neukázať svoj strach.
Pes ma už takto uhryzol, ale vtedy som zastavil. Nikdy nie, keď som bol v pohybe a nevadí, že pomaly.

Cesta to je parádna...

Všetko dobré prajem.

Miluna1 (24) napsal 01.10.2016 v 08:31

Díky za článek. My byli v Ázerbajdžánu v květnu a na hranicích to samé jak vy. ´Po přečtení jsem vyhrabal papír od zelené karty z Az a opravdu to stálo 10 manatů. Akorát, že nás frajeřii zkasírovali o 25 EUR. ...
Nevíš = platíš.
Hodně štěstí