Nejlepšije Albanyje!

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

xname3 (0) napsal 06.12.2016 v 14:34

Toto uz je hodne knihy :)

bobinek (0) napsal 24.03.2015 v 19:47

moc pěkně napsaný ,loni jsem dal albošku na vlastní kůži .super země

ziki.xt (23) napsal 15.12.2014 v 16:18

jeden ze super cestopisů co jsem zde četl,jseš fakt bourák. Tak z každý štreky šťastnej návrat.

luk76 (11) napsal 14.12.2014 v 21:19

Bomba,bomba a ještě jednou bomba .Původně sem očekával podrobný cestopis se spoustou fotek,ale tohle bylo o 100% lepší .Tebe bych jako kamaráda bral,musí být s tebou fakt sranda .Super vyprávění.Už se těším na to pokračování...přeju dokonalé vyléčení a další výborný zážitky z cest.
Jsi 1

jawous (0) napsal 14.12.2014 v 00:31

Jako správný severočech jsem odkojený Deníkem Ostravaka tak se čtením žádný problém,už to znova číst nebudu ptz nebudu riskovat úmrtí na protrženou bránici,jdu vyměnit mokré trencle.Komu se to nelíbí ať prosím nekritizuje.Takovým se dřív říkalo kyselé prdele.Hlavně že to četli až do konce a pak melou.Myslím že tento styl cestopisu je přelomový,díky za něj.

Loner-71 (0) napsal 13.12.2014 v 23:34

dost dobrý

stnd (29) napsal 13.12.2014 v 19:23

parádní počtení , dal jsem si to natřikrát, protože jsem neměl dostatečnou kapacitu plic, bránice a dalších pro řechtání nezbytných svalů

Tombar (4) napsal 12.12.2014 v 21:36

Paráda

momo71 (3) napsal 12.12.2014 v 19:14

Parádne čítanie!

Kov (23) napsal 12.12.2014 v 05:21

Probudim se v noci a nemuzu znovu usnout,tak si vezmu mobil,ze mrknu na nejaky cestopis a usnu pri tom. Misto usinani se rechtam do perin,abych nebudil rodinu. Bomba! Naprosto senzacni cestopis!!! Ani nepamatuji,kdy jsem se naposledy tak zasmal a pritom se z toho da i ledaco nacerpat pro planovani cesty. Na trdla, co prectou jen velke napisy na reklame, se vykasli. Mivam pripominky i ke gramatice,ale tohle je uplne jiny pripad. Uz se tesim na dalsi tvuj clanek. Dik.

Driver-toys (1) napsal 12.12.2014 v 00:15

Často pročítám cestopisy, ale třeba jen začátky a pak projdu fotky, tenhle Tvůj jsem četl skoro jedním dechem a poprvé až jsem ho dočetl koukal na fotky (fotki ). Zábavné nenucené, chytlavé..měl by ses tím živit .
Stahuju video, přeju brzké uzdravení a těším se na pokračování .

esvéčko (2) napsal 11.12.2014 v 18:20

Dávno jsem se tak nebavil, jako nad čtením tohoto zábavného psaní. . Jak je vidět cestovat jde i jinak. Přeju brzké uzdravení a těším se na další dílo. .

Chameleon (2) napsal 11.12.2014 v 17:17

Hezky napsaný cestopis, díky za něj pobavil jsem se

Tančouz (20) napsal 11.12.2014 v 14:27

Je vidět, že autor článku je nad věcí, a že podle jeho slov počítal stím, že když napíše cestopis v rodném jazyce, nemusí se to každému líbit. Nemá problém s kritikou, když je slušně napsaná. Ovšem mně přivádí do údivu někteří komentující. Když někdo napíše komentář, byť slušný, a jim se zrovna nehodí do krámu, jsou to hned ichtylové, blbečci a trotli. Doufám, že se k tomuto mému komentu vyjádří někdo ze zástupců těchto stránek. Zajímalo by mne, jak je možné, že to sem podle pravidel "Vulgární, urážející a napadající komentáře budou smazány" vůbec dostalo. A autorovi přeji brzké uzdravení .

Bohunka (13) napsal 11.12.2014 v 12:44

No páni!!! Trochu mi trvalo se prokousat - líp umím "hanácke" než ostravski - ale bomba!!! Všichni jezdíme stejnou trasou, každý to umíme popsat jinak!! Nasmála jsem se, zavzpomínala, na některá místa se ještě musím podívat - díky za suepr čtení

mirdan (0) napsal 11.12.2014 v 11:53

Toš fajňe si na napisol synku, jen tak dali

boneshaker (89) napsal 11.12.2014 v 10:41

Na motorce má být sranda a tady je jí vrchovatě. Super napsané a vtipné. Některé obraty nemají chybu.

fidlimydli (319) napsal 11.12.2014 v 09:02

My Valaši máme pro domorodé jazyky pochopení. Super cestopis, cigán s plastovým kanálem nemá chybu.

AL je super, taky se tam znova vrátím, jen to video by chtělo prostříhat max. do 10min. Vím, že se to vybírá těžce, ale nad 10min je to nuda a každý to jen prokliká.

alienek (2) napsal 11.12.2014 v 08:59

Jeden z nejlepších . ne-li vůbec nejlepší z cestopisů tady díky za něj Pavle, i když trochu závidím!!! Díky za něj Pavle!!!

richardik (4) napsal 11.12.2014 v 08:54+1

Výborný cestopis. Čtivý, poutavý, zajímavý. Vtipný. Málokterý cestopis dočtu až do konce, tenhle jsem přečetl jedním dechem. Fakt pěkné. Ještě se těším na video. Albánie (a Černá Hora a možná i Kosovo) je na seznamu na vrchních pozicích, díky Tobě má další plusové bodíky.
Zdar a sílu, hlavně zdraví kolenu a spoustu dalších pěkných zážitků! Richard
P.S. to youtube jde zřejmě nějak očurat, protože u spousty videí je hudba, která určitě spadá pod ochranu. Někde jsem viděl nějaký nápisy jako že ta hudba mi nepatří a snad to tam nechají(?) Sám to chci taky prozkoumat.

Marťas33 (3) napsal 11.12.2014 v 08:43

Super

MARTlN (54) napsal 11.12.2014 v 08:16

Proti tem cobolackejm je to parada a vtipny

Rik333 (6) napsal 11.12.2014 v 07:46

Jednoznačně palec nahoru. A to zejména pro jazykovou formu. Ichtylové kteří čtou pouze obrázky v Kaufland letácích mají samozřejmě problém.

frufruST (22) napsal 11.12.2014 v 07:18

Děkuji všem za hodnocení, ať už pozitivní nebo negativní. S jazykovou bariérou jsem vnitřně tak nějak počítal. Trochu mně ranilo jen to srovnání s Rudou z Ostravy. S blbem, který se v televizi snaží napodobovat náš rodný dialekt. A důvodem toho srovnání má být pouze vazba na stejný region? To je na mně moc velká myšlenková zkratka. To je Tuji podobné, jakoby tě někdo házel do jednoho pytle třeba se Zemanem jenom pro to, že máš kořeny na Vysočině.
A protože zrovna ležím ve špitálu s rozporcovaným kolenem a nemám do čeho píchnout, tak pozitivní reakce té veselejší (a lingvisticky zdatnější:) části publika mně hned vyhecovaly a dnes v noci jsem vypotil pokračování. (sorry, zase „po našimu“, jinak by to nemělo charakter : )
Video asi zaříznul youtube kvůli copyright na písničky, tak zbývá jedině download z uložto :(

Pivko (85) napsal 10.12.2014 v 22:57

Skvělé napsáno i procestováno. Já osobně nesnáším na pražácích záměnu i a y . Taky se to po Vás nedá číst. Pravě tento styl tomu příběhu dal tu správnou šťávu. Jinak u nás na Jablunkovsku se mluví ještě hůř, tak všem zduř.

Jirka4137 (114) napsal 10.12.2014 v 22:50

Fajny cestopis. Gdyž sem poprvé přistál po revoluci v Těšíně a pravil toš su tady na to přezutí kluci na mě taky čuměli jak tele na nové vráta než si to přeložili. Naštěstí je to napsané v pohodě.Po našej bych se nechytal to se mnou pozděj v železárnách posílali tlumočníka aby odlitky ze Zlína nekončili jinde .

Wilda69 (7) napsal 10.12.2014 v 22:43

Pecka. Sranda čtení. Jsi jednička

Radek2107 (49) napsal 10.12.2014 v 20:36

Nejdřív jsem si myslel, že se to díky ostravskému nářečí bude číst na pytel, ale opak je pravdou. Pobavil jsem se, ač středočech. Super!

TwoWheels (31) napsal 10.12.2014 v 19:23

Směju se ještě teď Nádhera

Skirider (2) napsal 10.12.2014 v 19:01

Pro Krizik1
Pokud jsi zabloudil na profil Frufru,tak tam snad neni jedina gramaticka chyba.Ono je rozdil,jestli je clovek tupoun,ktery nema o pravopisu poneti,anebo to pise hovorove,pac to pak neni nijak strojený je to od srdce...Nic ve zlem.

Předchozí
1 2 3