Dlho odkladaný výlet na Balkán.

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

abbany (137) napsal 01.02.2019 v 06:53

535xv...ty asi budeš z Prahe??

Košo (45) napsal 27.01.2019 v 10:58

Balkán je skvělý...

majky72 (131) napsal 11.01.2019 v 10:25

No tak ja to mám podobne. Predminuly rok Balkán, minuly rok Balkán a tento opäť no toho sa človek nepreje a to v 2014 a 15 na autach ale ked je tam take dobre jedlo, parádne cesty a hory a ta najlepšia káva široko, ďaleko

PEPA55 (11) napsal 10.01.2019 v 18:21

Cestovat v pohodě a hlavně si to užít tak to má být,letos se taky chystáme do Albánie. Přeji hodně podobných cest

Finč (89) napsal 09.01.2019 v 07:01+1

Fajn počtení v tomhle zimním marastu Taky jsme loni ochutnali Balkán, jen jsme to natáhli až k Olympu Snad ten cestopis někdy dosmolim

Petr-PCX (0) napsal 08.01.2019 v 19:46

OndraF- odkaz nefunguje..

Dan66 (74) napsal 07.01.2019 v 12:29

Pěkně napsáno a vůbec mi nevadí příspěvky ve slovenštině.

OndraF (38) napsal 06.01.2019 v 09:48

Krásná cesta, hezký čtení (v tomhle zimním marastu obzvlášť), ale ty fotky... Mrkni třeba sem - https://www.motorka...ompozice-25756.html, je škoda si vyhrát s příběhem a "zazdít" to odfláknutýma obrázkama, zvlášť, když je to celý hlavně o tom, jak je tam hezky

s4r (52) napsal 05.01.2019 v 18:41

Krása!

Persi (2) napsal 05.01.2019 v 14:14+2

Ako ste išli zo Srebrenice do Sarajeva a kopírovali rieku Neretvu?

nevo7 (95) napsal 04.01.2019 v 10:31+1

Ja už som asi z takéhoto naháňania vyrástol /nikdy som to tak nechcel/. Ja dávam na 7 dní BH. Niekedy to ináč nejde, ale tešíte sa na Albánsko a nakoniec tam človek strávi len niekoľko hodín /to by ma nebavilo, a pôjdem radšej bližšie a užijem si to viacej/. Snáď tam zájdem tento rok aj ja. Sarajevo sa iste oplatí vidieť /ten rozpol moderny a starých schátraných budov/ a Durmitor v tomto období ešte so snehom na kopcoch, to je krása pre fotky.

Pivko (85) napsal 03.01.2019 v 23:57+3

Parádní počtení. Vysmatý a udivený motorkář na svém prvním tripu ,jako malé dítě u hraček pod Vánočním stromečkem. Vítej v klubu cestovatelů! Teď už vím že tě tě to chytlo a budeš objevovat na moto další a další nádhery nejen Balkánu. Přidej trocha šotoliny a vem stan ,spaní na divoko ma taky své kouzlo.

petao (86) napsal 03.01.2019 v 21:32

535xv> no ve tvým (vašem) věku by neměl být sebemenší problém rozumět slovensky slovem i písmem. U omladiny bych pochopil,že občas narazí na nějaký slovo kterému neporozumí...
Ale zpátky k tématu: rád si přečtu každej cestopis,spíš studuju jak to každý cítí,a jet někam jako nepopsaný list je asi to nejlepší čtení. 👍👍

majky72 (131) napsal 03.01.2019 v 20:36+1

Ohladom Srebrenice tu už niečo bolo zmienene naozaj si treba preštudovat aj ine zdroje ako len tie oficialne a k republike srbskej - je uplne normalne že v Bosne su tabule z napisom vytame vas v republike srdskej je to totiž autonomna republika nič ine za tym netreba hladat

Vennom (7) napsal 03.01.2019 v 20:00-1+1

Ahoj, super napsané a nedělej si z kokošků těžkou hlavu, dycky je někdo chytřejší jak ve fóru tak i v komentech... Prosimtě v tom Neum, nevzpomeneš si kde jste měli ten penzion?

Díky

Destroyer (237) napsal 03.01.2019 v 19:48+4

Vždy závidím tým ktorí sa vydajú na Balkán a všetko to zažívajú s úplne čistým listom a nanovo vďaka za cestopis, zvolili ste výbornú trasu.
Ale jednu výtku predsa len mám - GRAMATIKA a v tomto prípade aj neuveriteľné preklepy! Cestopis si treba po sebe skontrolovať, beztak na Českom serveri sa o to nemá kto postarať. Text si napíšeš vo Worde s kontrolou pravopisu a posunieš niekomu aby našiel chyby /logiky/ slovosledu a gramatiky. Po vložení je treba na cestopis nahliadnuť pred uverejnením - tým by tam úvod nemusel byť 2x

535xv (27) napsal 03.01.2019 v 18:34-8+1

Taky už jsem se nasral ! Rád bych si zase konečně přečetl cestopis ve svým rodným jazyce!
Kde jste cestovatelé z Čech,Moravy a Slezska ?

Rohal (61) napsal 03.01.2019 v 18:07+2

Pánové Targus a Aziz už jsem se nasral.
Běžte s tím do prdele .
Tady je forum o cestování.
Smažte své trapné komentáře které zde nepatří.

Targus (430) napsal 03.01.2019 v 13:34+2

Aziz

Zase se ozvou četní čtenáři, že to sem nepatří. Njn., když jsi to už načal, mezi mrtvými muslimy byli i tací, kteří se objevili ve voličských seznamech v prvních volbách po "masakru"...
A pravda je i taková, že byli docela drsně likvidováni příslušníci Oričových polovojenských brigád, které dělaly čistky v srbských pohraničních obcích kolem Srebrenice. Při útěku přes obklíčení se dostali do několika léček a jejich ztráty se prý odhadují na min. 1200 kusů.
To jen pro dokreslení, čemu se taky říká "masakr"...

Aziz (19) napsal 03.01.2019 v 10:49+3

Cesta moc pěkná...
co se týká občanské války... kdo chce, ať si dá tu práci a něco si o situaci kolem masakru ve Srebrenici přečte. Dle veškerých ukazatelů to byla odplata za Miličský masakr... https://werdan.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=43728
Hrozně se omlouvám, ale tohle jsem musel...

Rohal (61) napsal 03.01.2019 v 10:26

Opět jedna z mála zajímavě napsaných informací z cesty Balkánem.

spike-cz (137) napsal 03.01.2019 v 10:02+1

Luboši krásně popsaný výlet, tenhle způsob cestování preferuju, nemá cenu se hrnout k cíli a vidět jen dálnice.
Video je krásný včetně českýho motorkáře
Akorát možná chybou vložení máš v úvodu první dva odstavce dvakrát za sebou.

poldaj (2) napsal 03.01.2019 v 09:38

Ahoj dotaz.Neretva je na jihu od Sarajeva.Vy jste jeli z Potočari do Sarajeva podél ní ?Nebo jak ?Nějak jsem to neúpochopil proto se ptám.Díky