Balkán v deseti dnech

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

CecilGS (9) napsal 27.10.2012 v 20:13+1

Cestopis fajn a fotky taky. Hold každý není profi fotograf a grafik
My jsme skoro stejnou trasu jeli taky, ale v květnu a víc jsme projeli Kosovo a spali v Albánii A večery jsme taky trávili velmi podobně
Zatím jsou jen fotky zde:
//cecilgs.rajce.idnes.cz/Albanie_2012/ a cestovis přibyde někdy v zimě.
Pěkná cesta hoši a palec hore za odvahu. Vyrazit na Balkán bez zkušeností, to chce odvahu

Romário.CBR (3) napsal 27.10.2012 v 11:56

Fotky vylepšíme, bo z mojeho zrcadlovky - budou asik trošku lepší, je nemel kolega u sebe, když písal tuto stať , takže probereme s adminem a zkusíme doplnit . Jináč příští rok tam jedem na beton opět, tak, pokud někdo plánuje něco podobného, písněte PM a domluvíme se. Anem, jak se říká - víc lidí, víc srandy. Takže rádi, mluvím i za kolegu, poznáme nové super lidičky. PS: k těm nákladům, byly asi o něco vyšší, pravda je, že jsme to ani jeden přesně nesledovali, bo je to dovča, tak jsme to neřešili. Km bylo 3400, takže plus nejaký ten polatek to desítka být mohla a hotely a ostatní tak cca 15k, tipuju. Pokud bude člověk mín chlastat, dost ušetří, ale my jsme věděli, že češi jsou na 1místě v pití piva, tak tož jsme nechtěli v té cizině vostudu robit

Yoshimura (13) napsal 26.10.2012 v 22:41

Ahoj cestovatelé. Škoda,že jsme se v Durmitoru nepotkaly. V nejvyším sedle (asi 1907 mnm) jsem byl kolem šestý odpoledne

Kolin_klain (4) napsal 26.10.2012 v 12:53

Dobře napsaný, vkusný, bez laciných, rádoby vtipných vsuvek, či smailíků. Parádní počtení, které se hltalo samo.
Do ČH se chystám příští rok, tak pro mě i dobrá isnpirace.
Dík

collins (4) napsal 25.10.2012 v 16:54

za mě super cestopis - četl jsem ho na 3x v hokně Co se fotek týče, tak každý má trochu jiný práh vnímání. Jinak parádní výlet, až se mi to při čtení někdy zdálo, jako by jste to jeli měsíc a né jen 10dní. Jen ty náklady se mi nějak nezdají - vždyť jen skoro 10t muselo padnout na palivo-a že by za zbylých 10t byla veškerá ostatní paráda jako jídlo, pití, hotely,...??

Pivko (85) napsal 24.10.2012 v 22:08+1

Ty fotky jsou špica Zavzpominal jsem na dobu kdy takhlenc fotil muj syn ve 4 letech.

Pavel_T (3) napsal 24.10.2012 v 21:20

Super inspirativní cestopis, po všech těch Grossglocknerech... I když podle vašeho popisu tu Albánii snad radši vynechám. Ale Černá Hora láká. A určitě se k tomuto cestopisu vrátím. Jen se přidávám, u fotek někdy méně znamená více. Přesto hodnotím za 1*, jste frajeři.

Kov (23) napsal 24.10.2012 v 11:29

Protože nevím jak to opravit,tak ještě dovětek. Nechtěl jsem tím říct, že tam nebyly pěkné fotky. Některé jsou opravdu moc pěkné.

Kov (23) napsal 24.10.2012 v 11:26

Fotky jsem proletěl. Mraky nic neříkajících fotek na kterých není nic zajímavého vidět. Nevyhodit rozmazané fotky a další neotočit do dívatelné podoby...? No nevím...? Když už se chci s ostatními o něco podělit, tak bych to měl dát do nějaké podoby, aby se to ostatním líbilo ve všech směrech.
Cestopis jsem zatím nečetl. Doufám, že sis s ním dal víc práce jak s fotkama!

_Lišák (14) napsal 23.10.2012 v 14:58

Souhlasím s "kritikou" ohledně fotek, ale článek je fakt dobrý ...dal jsem ho jedním dechem a tak trochu i závidím .

bikerman70 (2) napsal 23.10.2012 v 12:12

Opravdu moc hezký hned bych se přidal

Krouža. (6) napsal 23.10.2012 v 11:55

Nádhera Akorát to albánské Tirane popisuješ jak procházku, ale pro mě bylo jeho projetí letos peklo - ve 40° popojíždět dvě hodiny v koloně a netušit kam jet, protože nemaj ukazatele...všem doporučuji tohle město objet

Romário.CBR (3) napsal 23.10.2012 v 11:21

jéžíš, jen to vidím,jel bych hned znova...Tak, ať je už zima za náma a GOOOOO . Jináč jsem myslel, že se nám ty fotky vedly lépe, pravda, že některé byly dělané za jízdy, no...příště se polepšíme

Prajsak (-18) napsal 23.10.2012 v 10:57

Perfektní expedice a myslím ,že bych s váma držel tempo i u té pivní smršti. A fotky se taky dali.

devill63 (8) napsal 23.10.2012 v 10:37

heh...foto skutočne za veľa nestoja...radšej nedávať ako pozerať na niečo rozmazané a na opakujúce sa pohľady...inak cesta pekná...

Globus77 (0) napsal 23.10.2012 v 10:36

Za fotky se tak trochu omlouvám, ale chtěl jsem je vložit tak surové, jak jsme je pořizovali, protože byť to zní divně, přišlo mi to správné.

Každé ráno jsme prošli testem střízlivosti a zodpovědně musím říct, že i když to bylo těžký, prošli jsme-:)))

Miira (81) napsal 23.10.2012 v 08:46-1

Meli> 8 fotek z 200 otoceno na spravnou orientaci - rozmazane fotky znovu vyfotit bohuzel nemuzu

Meli (195) napsal 23.10.2012 v 08:34

Zatim mam prectenej prvni den a tesim se na dalsi - autorovi
Naproti tomu je pro editory kteri nechaji neotocene fotky a ty rozmazane taky docela kazi jinak velmi dobry dojem...

E-Ryc (20) napsal 23.10.2012 v 08:08

Jak tak ctu ten vecerni program, tak mi neni jasne, jak jste byli druhy den schopni ridit, natoz po deseti opakovanich