Albánské šotolinky I. aneb S CK BohuMil do Labánie

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

wolferein (1) napsal 26.03.2015 v 00:00

Obvykle komentáře nepíšu, ale po přečtení na jeden nádech nemůžu jinak. Už jsem hltal tvoje cestopisy z východu na jawamanii, ale tohle je bomba. Perfektně napsaný a skvělý video na závěr Tak v nadcházející sezoně přeji spoustu suchých kilometrů.

Triton (1) napsal 25.03.2015 v 15:31

Super čtení, jeden z nejlepších cestopisů po stylové stránce co jsem zde četl. Nevím jestli se živíte psaním ale pokud ne dejte se na to. Zážitky taky super, výkon paní Motorkářky obdivuji. Přeji spoustu dalších km bez "DEŠTĚ".

Pudas (1) napsal 24.03.2015 v 07:13

Parádní čtení , už se těším až tu svou máňu dam dokupy a vyjedem taky někam.

frufruST (22) napsal 10.03.2015 v 13:33

Výborné, čtivě podané, zábavné … jsem si párkrát myslel, že jsem pořádně promokl, ale tohle byl asi úplně jiný level

Radek2107 (53) napsal 08.03.2015 v 18:29

Parádní cestopis, úplně mne vtáhl do děje. Máte můj respekt.

Lampář (0) napsal 04.03.2015 v 19:50

Super

Bohunka (13) napsal 03.03.2015 v 21:06

to miko: tak přesně tak ty záplavy vypadaly - jen jsme neměli možnost fotit - páč se nám ani trochu nechtělo zastavovat. Fuj - to bylo ale hnusně!!

miko (12) napsal 02.03.2015 v 18:45+1

Krásný výlet. Mohli jsme se tam klidně potkat
//mikomik.rajce.idnes.cz/1000_drsnych_km,_kveten_2014

Bohunka (13) napsal 01.03.2015 v 15:09

Joosee - ano, byli jsme to my

gato1962 (2) napsal 28.02.2015 v 14:43

asi jeden z najlepších cestopisov aký som mal možnosť čítať..
v tomto čase som bol v taliansku /Florencia,Siena/ ale počasie sme mali celkom prijatelne..

Diaboluss (42) napsal 27.02.2015 v 17:56

Hoj hoj... parádní cestopis. Skvěle napsané, párkrát jsem se doslova nahlas zasmál! nejvíc u těch halucinací
Milánku, máš talent nejen na kufry ale i na psaní! Jste borci! Já byl taky letos v Albošce, jeli jsme SH20 a pak dolů k moři a máš recht, asfaltizace tam pokračuje velikým tempem...

Bohunka (13) napsal 27.02.2015 v 11:22

Díky všem za slova chvály ohledně mého výkonu - jak se tu psalo - co mi zbývalo? ...bylo to pro mě v některých chvílích drsné - ale "co Tě nezabije, to tě posílí" se velmi naplnilo a na podzim se mi směrem na Balkán jelo líp. A letos jsem dokonce ještě ani nevyjela - člověk by řekl, ta už toho zkusila, tak ji zimenka a deštíček vadit nebude - nevadí, ale počkám si, až bude líp

Terén je super - jen to nesmí být kamenolom!

iman (25) napsal 26.02.2015 v 18:39

Dal som 1 za skvele citanie, aj za odvahu damy v sedle. Ono asi uz nebolo velmi na vyber iba to proste zvladnut ale v takom humus pocasi je to takmer vykon a la Pavol Korcagin z romanu Ako sa kalila ocel.

Gorowert (1) napsal 26.02.2015 v 16:25

Až neskutečně mě o připomíná loňskou cestu do Rumunska, 5 dní v DEŠTI, Banát utopený , mosty popadané, přes Oršovou jsme se ani nedostali k Dunaji, rozdíl snad jen v tom, že my měli vodu prvních 5 dní a pak 5 dní azuro. Všechna čest Bohunce která to odřídila, v naší partě Drákule, která sama řídí GS1150, moje žena to dala jako spolujezdec, čest a uznání všem ženám v sedle endůra :)
ps. GS 1100 forever:)

Joosee (1) napsal 26.02.2015 v 14:29+1

Ahoj, pěkné. Jen by mě zajímalo, jestli jsi to byl ty s Bohunkou v OLešnici u bankomatu. Přál jsem vám pěknou cestu.

droud (12) napsal 26.02.2015 v 09:23

Už jsem si říkal že jste dlouho nikde nebyli četl sem většinu vašich cestopisů ještě na jawamaniji a pokaždé jsem se královsky bavil sice se po koupi BMW značně uklidnily ale jsem rád že se vše vrací do starých kolejí a vy nadále podnikáte své pološílené výlety . Jinak co se týče bosny a černé hory loni to bylo nějaký zakletý jsem tam několikrát promokl úplně na kost a cesty se dost často měnily na potoky a říčky ale naštěstí v červenci už tam aspoň nesněžilo .Každopádně přeju spoustu šťastných kilometrů a další veselé výlety v dalších letech.

alexander (14) napsal 25.02.2015 v 21:10

Zdar Milánku,parádně napsané,je vidět že jste si to užili ikdyž byl hnus fialovej
letos se tam doufám taky podívám,snad bude pršet,abych z toho měl ten stejný zážitek největší borec výpravy jednoznačně Bohunka,to se jen tak nevidí..půlka z nás tady by se z toho úplně pos..la...voda kosa voda voda kosa teď Vám bude určo jen svítit slunce dozad..100b
jo a kufry pecka...dík

Uch (22) napsal 25.02.2015 v 19:35

Paradne napsano, uzil jsem si to s vami celou cestu. Klobouk dolu pred Bohu, drsna zenska. At vam to jezdi i nadale.

cubafire (5) napsal 25.02.2015 v 17:05

Úplně super napsaný cestopis a zážitky na které se asi nepodaří ani při nejlepší vůli nikdy zapomenou... Zajímavé, že když jsem zmokl na kost při návratu z A na cca 300km na kost a v té chvíli jsem v duchu prodával motorku a kupoval obytný přívěs, tak teď na ten zážitek vzpomínám rád, to prostě okolokomínový motorkář nikdy nezažije... Super. Děkuju za super čtení...

Dave81 (55) napsal 25.02.2015 v 13:14

O co horší počasí o to poutavěji napsanej cestopis! Krásně jsem si početl a okamžitě mě to navnadilo vyrazit směr Alboška :) Věřím, že to bylo peklo, ale o to líp se to teď u pivka musí vyprávět :)

Labakov (1) napsal 25.02.2015 v 09:32

Rubi: Vymotat se nebylo kam - prselo +- 300km vsude okolo a dalsi nekolik dni prselo stale a to od Cerne hory az po Cesko. Na jihu zustavat smysl nemelo vubec, protoze jsem jeli pred/ v zaplavove vlne. Jedine kde se o tom dalo uvazovat bylo dostat se do rakouska a tam prespat, ale to uz jsou jen 3 hodiny cesty domu...

Rubi (45) napsal 25.02.2015 v 09:25

Pěkná cesta a řekla bych,že jste si sáhli na dno svých sil,ale co mně zaráží?že jste si cestu zkrátili časově a pospíchali v tom domů.Já bych se asi z nejhoršího vymotala a někde ještě jednu noc přespala a usušila.Jet takhle na krev se nevyplácí.

milanek81 (29) napsal 24.02.2015 v 20:48

Díky za reakce , ale znáte to, to píše život, člověk jen točí heftem mimochodem to "příště bez vody" je trochu prorocký protože my jeli opravdu "na truc" na podzim znova no a jak to dopadlo ? to bude v Albánských šotolinkách 2 za 14 dní

HonzaSuchy (14) napsal 24.02.2015 v 19:10

Sedím na gauči, čtu to a občas na sebe sáhnu a přesvědčuji se, jestli také nejsem mokrej. Užili jste si to po všech stránkách, příště asi raději bez té vody, co? Pěkně a poutavě napsáno. Ať Vám to dál jezdí.

jawasy (56) napsal 24.02.2015 v 18:51

Všechny superlativy už tady byly napsány a tak se nemá cenu opakovat
Balkán je super (když vyjde počasí). Nám vyšlo,ale my jeli v srpnu. Klaním se před výkonem Bohunky-je to ženská do nepohody a těch je jak šafránu

HonzaBrno (4) napsal 24.02.2015 v 18:44

Dámo a Pánové, smekám helmu před vaším výkonem. To co jste zažili nechce nikdo na dovolené zažít a vy jste se s tím poprali jako hrdinové a ještě to Milánek tak pěkně napsal.

Sefi21 (7) napsal 24.02.2015 v 18:35

Pěknej článek . Začetl jsem se do něho a prožíval to, jako bych to jel s Váma. Taky jsem si po přečtení šel hned napustit teplou vanu . Ne vážně, zatím jsem takový "DÉŠŤ" nezažil. Samozřejmě že nás každoročně na moto dovolených nějaké přeháňky potkají, ale většinou se jedná o "déšť", zatím nejvíc 450 Km v kuse při příjemných 16°C. Opravdu RESPEKT, hlavně Bohunce .

dejw (1) napsal 24.02.2015 v 16:55

"dík, seš fakt kámoš ! " dobrý videjko. pěkný chlapy paráda, teda vlastně Bohu nejvíc šikulka !

Kukkan (19) napsal 24.02.2015 v 16:06

Pěkně napsáno, pěkně prožito . Bohunka respect!!!

Kapírek (4) napsal 24.02.2015 v 14:57

Pecka cestopis, škoda toho počasí a výkon ženy .

Předchozí
1 2