Adventure Enduro - Balkan Trip 2015

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

alexander (12) napsal 25.12.2015 v 16:46

přesně jak píše milda.pmj - souhlasím,je nás tady asi víc,kteří jezdí-nic sem nedají,protože nechtějí pak číst komentáře,které jsou fakt zbytečné,nesmyslné a nikomu nic nedají...a tak ještě jednou díky těm,kteří to sem i přesto hodí a podělí se o zážitky bez ohledu na sloh atd...vše nej do nového roku a kolama dolů

milda.pmj (3) napsal 20.12.2015 v 20:52

To: Tombar
To přeci není o lidech na GéeSech. Taky si na něm vozím prdel až od letoška. Jen mě štve, že si lidi s tím dají práci, a je to jedno jestli to někdo píše hodinu a nebo týden a pak to vypadá jako román, ale hned se někdo najde kdo ho za to zdrbne. Taky pořád někde cestujeme, ale z tohoto důvodu to radši nevkládám. Akorát by mě to pak pěkně nas... Chce to jen trochu úcty a nééé jenom kritizovat.

Kajzr25 (0) napsal 19.12.2015 v 20:36

Chlapi díky za super příspěvky ! Tak stejně jsem uvažoval že ho nějak stručně napíšu ,.dokonce jsem vytýčil i body v mapě , kdo bude chtít si to sjede , napíše svůj cesťák a podělí se taky,.Nicméně , cestopisy by měli sloužit k motivaci,..zdar R

Tombar (4) napsal 19.12.2015 v 18:49

Ti kluci na GS nejak tezko snasi jiny nazor

milda.pmj (3) napsal 19.12.2015 v 15:41+1

Tady ty komentáře k cestopisům vkládají jen samé cestovatelské, spisovatelské a ekologické hvězdy. U každého cestopisu mraky příprdů, u jednoho cestopisu řádí ekologové kvůli oleji v zemi, u dalšího moralisti, kteří jsou rozhořčeni, že někdo odjel bez zaplacení v kempu, a tady, že je zase špatný počet motorek, krátký text atd. Třeba autor cestopisu počítal jen BMW , omlouvám se kolegovi který jel na tom V-stromu (je to taky výborná motorka) . Jen jsem chtěl napsat, proč to někdo čte když se mu cestopis nelíbí a pak ještě má přiblblé příprdy. Když mě něco nebaví číst, tak to považuji za ztrátu času.

Každopádně k tomuto cestopisu: řekl bych, že to úplně stačí takhle napsaný cestopis, naopak mi to přijde lepší když je to kratší a nejsou tam dávány poznámky typu ( spal jsem na břiše, ráno jsem vstal a dvakrát jsem si prd...) . Takže Váš cestopis velmi dobrý, fotky paráda a už s kamarády dáváme dohromady Bosnu a Černou horu, na Albánii nemáme koule, ale nazpátek chceme jet celé chorvatské pobřeží.

Kajzr25 (0) napsal 18.12.2015 v 14:43

,..gracias seňor !!

milošek59 (1) napsal 17.12.2015 v 22:27+1

Čauky,cestopis napsaný dobře,pěkné foto a pokud tady někdo chce nějaké velké psaní,tak ať si koupí knihu a čte,misto ježdění.

Kajzr25 (0) napsal 17.12.2015 v 20:54

Zdarec chlape , jo na te KTM , přesně tak , dobrá práce celá ta cesta ! A jídlo taky výborné , pamatuješ na ty jehněčí špízy u te hlavní cesty,..hmmm,...čau Radim..

pjootr.. (1) napsal 17.12.2015 v 17:54

Zdarec chlapi, myslim, že jsme se v Albánii několikrát potkali Fotky pěkný a cesta ještě lepší.

Kajzr25 (0) napsal 16.12.2015 v 20:40

Díky za fajn zprávu , napsal jsi to výborně ! No zdá se že někdo rád čte a někdo zase víc jezdí,.:) To byla má první cesta na GS kterou mám rok a také první vložený cestopis,..:) Byli jsme ještě tento rok i na Berchtesgadenu a okolí , to byl taky vydařený výlet na 3-4 dny,.a parta kluků jako vždy - bezvadná !!

alexander (12) napsal 16.12.2015 v 20:23+1

zdarec,taky jsem to jel,ale radši jsem se do cestopisu nepouštěl,náhodou bych tam měl chybu a to by tady pár draků nemohlo ustát-takže alboška super,když je počasí fantazie.díky,že je někdo tak odvážný,že se po návratu odváží sem něco písnout a dát fotky...i když tím riskuje ty slavné komentáře...za mě ještě jednou díky-zavzpomínal jsem si...přeji fajn vánoce a do NR spoustu kiláků na pohodu ale hlavně zdraví -pokud tu mám nějakou chybu-omlouvám se

Kajzr25 (0) napsal 16.12.2015 v 19:10

Ahoj , příští rok jsme chtěli zkusit , Polsko, Rusko Petrersburg z tama do Finska a pak trajektem zpět do PL a nebo tento plán: Slovensko - Ukrajina po jižní straně pak do Moldavie a z tama do Rumunska,.ale stále nejsme pevně rozhodnuti , máme obavy trochu z té UA , zda tam nebude ještě dusno,.no uvidíme zátím to plánujeme a sbíráme informace,,.

langenau (0) napsal 16.12.2015 v 18:41

Letos skoro stejná cesta...stručně napsané.zkuste příště Ulcinj,Bojanu,stojí to zato,je to od Baru pár km.

Kajzr25 (0) napsal 16.12.2015 v 18:14

Zdarec chlapi , já nevím že to tak řešíte ,..jestli 8 nebo 7 , to jsou malé věci,.Důležité je že jsme si to užili a v pořádku se vrátili,.No nejsem asi tak dobrý spisovatel jak ostatní , nechtěl jsem tam rzepisovat prkotiny , kde a co jsme snídali jak jsem se probudili apd,.. třeba příště to ochutím víc a napíšu to asi hned po dojezdu,. tak se mějte a přeji vám hezké vanáční svátky,.

Skirider (2) napsal 16.12.2015 v 13:33

Cesta to byla urcite pekna,ale cestopis je poradne odflaknuty

fidlimydli (319) napsal 16.12.2015 v 10:41+1

Proč někdo píše cestopis, když nechce nic napsat?

Raisto01 (90) napsal 16.12.2015 v 10:10

Ale on přece umí počítat, jelo 8 motorek, tedy 8 BMW, no a jeden V strom
Ne, to je samozřejmě prdel, faktem ovšem je, co psal HonzaBrno, fotky pěkný, informací na cestopis dost málo.

HonzaBrno (4) napsal 16.12.2015 v 08:06-1

Kromě toho že autor neumí počítat viz. Jelo nás 8 moto , 7 x BMW 1200 GS , 1 x BMW 1150 a 1 x Suzuki V-Strom 650. Jsem se toho moc nedozvěděl . Jinak fotky jsou pěkný . Albánie se mi líbí a jednou ji snad taky navštívím.