Kniha MAN MAN v druhém vydání

Najde se mezi čtenáři tohoto webu někdo, kdo ještě neslyšel o nejstarším a nejnebezpečnějším závodě světa Tourist Trophy? Pravděpodobně ne. Co když se ale zeptáme na vaše znalosti o ostrůvku v Irském moři, kde se tento závod od roku 1904 jezdí?

Kniha MAN MAN v druhém vydání

Ostrov Man pro motorkáře nemůže být obyčejným kusem pevniny, a to především kvůli tomu, že se zde každoročně koná jeden z nejslavnějších motocyklových závodů. Na Isle of Man je toho však zajímavého mnohem víc; například to, že je i přes svou miniaturní rozlohu samostatným státem, má nejstarší parlament světa, který už přes tisíc let zasedá jednou ročně pod širým nebem, nebo že na tamních mincích jsou místo státníků vyražené motorky v náklonu. Kočkám tam neroste ocas a ovce mají 4 rohy. A vůbec nejlepší je, že na silnicích tam nemají omezenou maximální rychlost.

Mnohem víc se o ostrově v Irském moři  i o slavné Tourist Trophy můžete dočíst v knize MAN MAN, kterou napsal motocyklový novinář Martin Decarli. Svoje zážitky ze svých tří cest na Man popisuje svým nenapodobitelným stylem na 112 stranách textu, které jsou doplněny 40 stranami fotografií na křídovém papíře. MAN MAN je vůbec první česky psaná kniha, přibližující tento malinký státeček. Pokud o cestě na ostrov Man uvažujete, najdete v ní spoustu užitečných informací. A jestli jste zatím takový nápad nedostali, dost možná pro vás bude inspirací.

Kniha MAN MAN byla po 3 měsících od vydání vyprodána, ale nyní je k prodeji její omezený dotisk. Kniha obsahuje za stejnou cenu jako bonus CD s fotografiemi z cest na ostrov MAN, které v knize nejsou zveřejněny. Kniha má opět formát A5, 112 černobílých a 40 barevných stran.

Objednávka publikace:

  1. Vyberte počet kusů, které chcete objednat a vpravo dole odešlete.
  2. Vyplňte celou adresu, kam knihu zaslat a případně i telefon.
  3. Po odeslání formuláře vám na email dojdou pro kontrolu údaje, kam zašleme knihu na dobírku.
  4. Balné, poštovné + dobírka = 130,- Kč pouze po ČR. Na Slovensko zasíláme po dohodě při platbě předem na účet, cena cca 200 Kč. Udělejte objednávku a potom se domluvíme na platbě.
  5. Knihu objednejte nejpozději 19.12.2016, abychom stihli poslat publikace do Vánoc na dobírku.

Objednejte od autora: Martin Decarli

Nastavení, skryto v článku: Email:martin.decarli@seznam.cz
Účet:745745445/5500
Dobírka (ano/ne):ano
Poštovné:130

Kniha MAN MAN

Formát A5, Počet stran (černobílých) 112, barevných 40, CD navíc ke knize.

290 Kč
Kusů:


 


 

 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 13x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.


TOPlist